AHA50AFB-3K01
MFR.Part #
AHA50AFB-3K01
JLCPCB Part #
C1568620
Description
3.01kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS