AHA50AFB-357R
MFR.Part #
AHA50AFB-357R
JLCPCB Part #
C1568566
Description
357Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS