AHA50AFB-32R4
MFR.Part #
AHA50AFB-32R4
JLCPCB Part #
C1568544
Description
32.4Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS