AHA50AFB-2R55
MFR.Part #
AHA50AFB-2R55
JLCPCB Part #
C1568885
Description
2.55Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS