AHA50AFB-2R5
MFR.Part #
AHA50AFB-2R5
JLCPCB Part #
C1525582
Description
2.5Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS