AHA50AFB-2K67
MFR.Part #
AHA50AFB-2K67
JLCPCB Part #
C1568896
Description
2.67kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS