AHA50AFB-2K61
MFR.Part #
AHA50AFB-2K61
JLCPCB Part #
C6500023
Description
2.61kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS