AHA50AFB-2K05
MFR.Part #
AHA50AFB-2K05
JLCPCB Part #
C7213866
Description
2.05kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS