AHA50AFB-280R
MFR.Part #
AHA50AFB-280R
JLCPCB Part #
C7213864
Description
280Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS