AHA50AFB-274R
MFR.Part #
AHA50AFB-274R
JLCPCB Part #
C1568560
Description
274Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS