AHA50AFB-232R
MFR.Part #
AHA50AFB-232R
JLCPCB Part #
C1568666
Description
232Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS