AHA50AFB-226R
MFR.Part #
AHA50AFB-226R
JLCPCB Part #
C1568697
Description
226Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS