AHA50AFB-1R74
MFR.Part #
AHA50AFB-1R74
JLCPCB Part #
C1568661
Description
1.74Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS