AHA50AFB-1R05
MFR.Part #
AHA50AFB-1R05
JLCPCB Part #
C5583247
Description
1.05Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS