AHA50AFB-1K
MFR.Part #
AHA50AFB-1K
JLCPCB Part #
C1568923
Description
1kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS