AHA50AFB-147R
MFR.Part #
AHA50AFB-147R
JLCPCB Part #
C1568662
Description
147Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS