AHA50AFB-140R
MFR.Part #
AHA50AFB-140R
JLCPCB Part #
C1568646
Description
140Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS