AHA50AFB-133R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA50AFB-133R
JLCPCB Part #
C1568632
Package
Plugin
Description
133Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS