AHA50AFB-0R62
MFR.Part #
AHA50AFB-0R62
JLCPCB Part #
C6500012
Description
50W 620mΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS