AHA50AFB-0R51
MFR.Part #
AHA50AFB-0R51
JLCPCB Part #
C1568468
Description
50W 510mΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS