AHA50AFB-0R36
MFR.Part #
AHA50AFB-0R36
JLCPCB Part #
C1568460
Description
360mΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS