AHA500JB-18R
MFR.Part #
AHA500JB-18R
JLCPCB Part #
C1567864
Description
18Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS