AHA500FB-88R7
MFR.Part #
AHA500FB-88R7
JLCPCB Part #
C1567844
Description
5W 88.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS