AHA500FB-866R
MFR.Part #
AHA500FB-866R
JLCPCB Part #
C1569070
Description
5W 866Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS