AHA500FB-7R15
MFR.Part #
AHA500FB-7R15
JLCPCB Part #
C1567851
Description
5W 7.15Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS