AHA500FB-6R98
MFR.Part #
AHA500FB-6R98
JLCPCB Part #
C1567853
Description
5W 6.98Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS