AHA500FB-69R8
MFR.Part #
AHA500FB-69R8
JLCPCB Part #
C1568013
Description
5W 69.8Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS