AHA500FB-5R9
MFR.Part #
AHA500FB-5R9
JLCPCB Part #
C5583205
Description
5.9Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS