AHA500FB-4R22
MFR.Part #
AHA500FB-4R22
JLCPCB Part #
C1567967
Description
4.22Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS