AHA500FB-464R
MFR.Part #
AHA500FB-464R
JLCPCB Part #
C1567895
Description
464Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS