AHA500FB-3R48
MFR.Part #
AHA500FB-3R48
JLCPCB Part #
C6464457
Description
3.48Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS