AHA500FB-3R32
MFR.Part #
AHA500FB-3R32
JLCPCB Part #
C6123181
Description
3.32Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS