AHA500FB-35R7
MFR.Part #
AHA500FB-35R7
JLCPCB Part #
C1567937
Description
35.7Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS