AHA500FB-2R49
MFR.Part #
AHA500FB-2R49
JLCPCB Part #
C5583186
Description
2.49Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS