AHA500FB-2R43
MFR.Part #
AHA500FB-2R43
JLCPCB Part #
C1568063
Description
2.43Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS