AHA500FB-2R21
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA500FB-2R21
JLCPCB Part #
C1568073
Package
Plugin
Description
2.21Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS