AHA500FB-2R15
MFR.Part #
AHA500FB-2R15
JLCPCB Part #
C5550500
Description
2.15Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS