AHA500FB-287R
MFR.Part #
AHA500FB-287R
JLCPCB Part #
C5560748
Description
287Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS