AHA500FB-26R7
MFR.Part #
AHA500FB-26R7
JLCPCB Part #
C5550497
Description
26.7Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS