AHA500FB-255R
MFR.Part #
AHA500FB-255R
JLCPCB Part #
C1567970
Description
255Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS