AHA500FB-24R9
MFR.Part #
AHA500FB-24R9
JLCPCB Part #
C7213848
Description
24.9Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS