AHA500FB-200R
MFR.Part #
AHA500FB-200R
JLCPCB Part #
C1567622
Description
200Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS