AHA500FB-1R37
MFR.Part #
AHA500FB-1R37
JLCPCB Part #
C1567614
Description
1.37Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS