AHA500FB-1R3
MFR.Part #
AHA500FB-1R3
JLCPCB Part #
C1567615
Description
1.3Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS