AHA500FB-196R
MFR.Part #
AHA500FB-196R
JLCPCB Part #
C1567623
Description
196Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS