AHA25AFB-8R87
MFR.Part #
AHA25AFB-8R87
JLCPCB Part #
C5560729
Description
25W 8.87Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS