AHA25AFB-590R
MFR.Part #
AHA25AFB-590R
JLCPCB Part #
C1568334
Description
25W 590Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS