AHA25AFB-57R6
MFR.Part #
AHA25AFB-57R6
JLCPCB Part #
C1568338
Description
25W 57.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS