AHA25AFB-56R2
MFR.Part #
AHA25AFB-56R2
JLCPCB Part #
C1568341
Description
25W 56.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS