AHA25AFB-4K02
MFR.Part #
AHA25AFB-4K02
JLCPCB Part #
C1568377
Description
25W 4.02kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS